Kansli

Adress:

Köpmangatan 18

811 39 Sandviken

 

Kontaktinfo:

Telefon: 026-27 59 54  026-455 59 93  

Epost: kansli@sandvikensif.se


 

Kansliet:

Lunchstängt alla dagar: kl.12-13


Telefontider: mån - fre kl.8:00 - 12:00

Övriga mötestider bokas med personalen.


Övrigt:

Bankgiro:      5573-9502

Föreningsnr:  03508-15

Personal


Namn

Roll


Tel

e-mail


Anders Eriksson


Klubbchef


070-633 74  84


anders.eriksson@sandvikensif.se


Krister Parling


Marknad




073-236 88  61


parling@sandvikensif.se


Jonas Andersson


Föreningskonsulent


070-141 19 45


jonas@sandvikensif.se

Hanna Bergfoth

Framsteget/Ungdom


Ansvarig Framsteget


070-665  05 64

hanna@sandvikensif.se

Kicki Loqvist

Administration


070-958 25 87

kicki@sandvikensif.se


Pelle Olsson


Sportchef

 


070-568 33 25‬

pelle@sandvikensif.se 


Stefan Lundin


Tomas Karlsson


Akademichef


Materialansvarig

 


‭070-366 72 92‬


076-027 14 59


stefan@sandvikensif.se


tomas@sandvikensif.se


Claes Lindqvist     Tvätt/Vaktmästeri                            070-787 19 69   claes@sandvikensif.se *        


Göran Nordström  Lotteri/Kioskansvarig                      076-346 02 02‬   goran@sandvikensif.se

Styrelse

I mars varje år hålls föreningens ordinarie årsmöte. På årsmötet väljs föreningens styrelse som skall bestå av sju ledamöter och minst två suppleanter. Ordförande väljs på årsmötet medan den valda styrelsen utser inom sig vice ordförande, sekreterare och ekonomiansvarig. På årsmötet väljs självklart också föreningens valberedning, revisorer och revissorssuppleanter.


Sandvikens IF styrelse 2017


Ordförande                              Peter Svensson     peter@sandvikensif.se   

Vice ordförande/Framsteget    Kurt Lindström      kurt@sandvikensif.se               

Herrfotboll                                Svante Nord         svante.nordh@hos.sandnet.se

Marknad                                  Göran Backlund   gorankbacklund@gmail.com  

Damfotboll                               Joakim Lindström joakim.x.lindstrom@sandvik.com

Utveckling                                Nicklas Larsson   kenokanu@gmail.com 

Kommunikation                        Jessica Eriksson Jessica.eriksson@sandvik.com

Herrfotboll                                Teddy Markström teddy@productcare.se 

Ungdomsfotboll                        Niclas Sundin      niclassundin@hos.sandnet.se





Föreningens valberedning består av Leif Larsson, Olle Lindström och Fannis Andreou.

 

Revisorer i föreningen är Håkan Mattsson och Torkel Eriksson.

 

Revisorssuppleanter är Johanna Gustavsson och Eva Jansson.

 
FÖR ETT BÄTTRE SAMHÄLLE
HUVUDPARTNERS
 
 

GULDPARTNERS
 
 




SOCIALA MEDIER