Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kansli

Adress:

Köpmangatan 18

811 39 Sandviken

 

Kontaktinfo:

Telefon: 026-27 59 54  026-455 59 93  

Epost: kansli@sandvikensif.se


 

Kansliet:

Lunchstängt alla dagar: kl.12-13


Telefontider:

Mån-fre kl. 8:00-12:00

Övriga mötestider bokas med personalen


Övrigt:

Bankgiro: 5573-9502

Föreningsnr: 03508-15

Personal

Namn                    Roll                              Telefon                  E-post

Anders Eriksson      Klubbchef                     070-633 74 84        anders.eriksson@sandvikensif.se

Krister Parling         Marknad                      073-236 88 61        parling@sandvikensif.se

Jonas Andersson     Ungdom/Framsteget     070-141 19 45        jonas@sandvikensif.se 

Hanna Bergfoth      Framsteget                   070-665 05 64        hanna@sandvikensif.se 

Kicki Loqvist           Administration              070-958 25 87        kicki@sandvikensif.se

Pelle Olsson           Sportchef                     070-568 33 25        pelle@sandvikensif.se

Stefan Lundin         Fotbollsakademi            070-366 72 92        stefan.lundin@sandvikensif.se

Tomas Karlsson      Materialansvarig            076-027 14 59        tomas@sandvikensif.se

Claes Lindqvist       Tvätt/Vaktmästeri          070-787 19 69        claes@sandvikensif.se

Göran Nordström    Lotteri/Kioskansvarig     076-346 02 02        goran@sandvikensif.se

Isabelle Harjula      Ekonomi                                                   ekonomi@sandvikensif.se 


Styrelse

Sandvikens IF styrelse, från vänster: Teddy Markström (Suppleant - Herrfotboll), Göran Backlund (Marknad), Daniel Söderman (Suppleant - Framsteget), Svante Nordh (Herrfotboll), Ingela Näslund (Damlaget), Peter Svensson (Ordförande), Niclas Larsson (Akademi, Marknad), Pär Nordström (Suppleant – Ungdom), Jessica Eriksson (Kommunikation), Kurt Lindström (Framsteget).



I mars varje år hålls föreningens ordinarie årsmöte. På årsmötet väljs föreningens styrelse som består av sju ledamöter och minst två suppleanter. Ordförande väljs på årsmötet medan den valda styrelsen utser inom sig vice ordförande, sekreterare och ekonomiansvarig. På årsmötet väljs också föreningens valberedning, revisorer och revissorssuppleanter.



Sandvikens IF styrelse 2018


Ordförande                              Peter Svensson          peter@sandvikensif.se   

Vice ordförande/Framsteget       Kurt Lindström          kurt@sandvikensif.se               

Herrfotboll                               Svante Nordh            svante.nordh@hos.sandnet.se

Marknad                                  Göran Backlund         gorankbacklund@gmail.com  

Damfotboll                               Ingela Näslund          ingela.naslund@live.se>

Akademi/Marknad                     Niclas Larsson           kenokanu@gmail.com 

Kommunikation                        Jessica Eriksson         jessica.eriksson@sandvik.com

Herrfotboll                               Teddy Markström       teddymarkstrom@live.se 

Ungdomsfotboll                        Pär Nordström           hfk16pnm@student.hig.se 

Framsteget                              Daniel Söderman       daniel.soderman@kanthal.com 



Föreningens valberedning består av Leif Larsson, Olle Lindström och Fannis Andreou.

 

Revisorer i föreningen är Håkan Mattsson och Torkel Eriksson.

 

Revisorssuppleanter är Johanna Gustavsson och Eva Jansson.


 
FÖR ETT BÄTTRE SAMHÄLLE
HUVUDPARTNERS
 

GULDPARTNERS
 
 
 



Avgränsare

SOCIALA MEDIER